همه دسته بندی ها
هونان هواچنگ بیوتک، شرکت
صفحه اصلی> کیفیت

هونان هواچنگ بیوتک، شرکت همیشه به ایمان به "کیفیت یک زندگی برای شرکت است" پایبند است و خدمات مشتری را به عنوان مرکز توجه خود قرار می دهد، سیستم کنترل ایمنی مواد غذایی را دائماً بهبود می بخشد. از زمان ورود مواد تشکیل دهنده به کارخانه، کنترل کیفیت فرآیند تولیدی واسطه ها، و همچنین کنترل کیفیت حلال و مواد تشکیل دهنده، ما به شدت الزامات cGMP برای کنترل کیفیت را رعایت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کیفیت محصول مطابق با USP، EP و ChP است.

QA

سیستم مدیریت کیفیت نسبتاً عالی و سیستم مدیریت ایمنی غذا مطابق با الزامات گواهینامه SC Food SC (QS) چین، سیستم مدیریت کیفیت ISO QMS، سیستم مدیریت ایمنی غذا ISO FSMS، FDA Food Safety Modernization Act FSMA، FDA21 CFR111 مشاهده شد.
تاکنون گواهینامه هایی از جمله NSF-cGMP، ISO9001، ISO22000، BRC، SC(QS)، TUV، GRAS، پروژه غیر GMO، KOSHER، HALAL و غیره را دریافت کرده ایم. شرکتهای دارویی.

 • FDA-GRAS

  FDA-GRAS

 • NSF-cGMP

  NSF-cGMP

کیفیت

QC

ما روش های آزمایش علمی و ابزارهای آزمایش پیشرفته را مطابق با الزامات کیفیت هر محصول ایجاد کرده ایم. آزمایشگاه ارزیابی حسی، آزمایشگاه فیزیکی و شیمیایی، آزمایشگاه میکروبیولوژی، آزمایشگاه ابزار دقیق و اتاق نمونه وجود دارد. این آزمایشگاه در حال حاضر مجهز به HPLC، GC، AA، UV-VIS و غیره است.
ICP-MS، LC/MS/MS، GC/MS/MS و سایر تجهیزات تست در سال 2018 به خوبی مجهز خواهند شد.
ما همکاری طولانی مدت با آزمایشگاه های شخص ثالث (NSF، SGS، Eurofins و غیره) ایجاد کرده ایم. طبق برنامه بازرسی شرکت و الزامات مشتریان، محصولات برای آزمایش منظم به آزمایشگاه شخص ثالث ارسال می‌شوند تا از ایمنی محصولات ما اطمینان حاصل شود و نیازهای مشتریان را برآورده کند.

 • واترز2695

  واترز2695

 • TU-1900

  TU-1900

 • TAS-990

  TAS-990

 • GC7900

  GC7900

 • GC-MS7890B

  GC-MS7890B

تیم QC حرفه ای

تیم QC حرفه ای

تیم QA & QC بسیار ماهر
امکانات درجه یک
سیستم تضمین کیفیت عالی