همه دسته بندی ها
هونان هواچنگ بیوتک، شرکت
صفحه اصلی> درباره ما > مشخصات

مشخصات مشخصات

مشخصات

رسانه رسانه

رسانه

مسئولیت اجتماعی مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی

حق ثبت اختراع حق ثبت اختراع

حق ثبت اختراع

Hunan Huacheng Biotech، متخصص پیشرو در محلول شیرین کننده میوه راهب برای کاهش قند

شرکت هونان هواچنگ بیوتک که مقر آن در منطقه فناوری پیشرفته چانگشا، استان هونان است، در سال 2008 تاسیس شد و به عنوان شرکت ملی فناوری پیشرفته و یکی از 10 تامین کننده برتر عصاره های گیاهی در چین اعطا شد. دارای گواهینامه NSF-cGMP، همچنین یکی از هشت آغاز کننده اتحاد صنعت عصاره گیاهی چین، سازنده استاندارد صنعت عصاره میوه Monk، و 100 کارآفرین عالی در چانگشا در سی امین سالگرد تأسیس توسعه ملی صنعتی با فناوری پیشرفته است. منطقه.


Hunan Huacheng Biotech., Inc. یک سیستم مدیریت کیفیت کامل ایجاد کرده است و گواهینامه های معتبر بین المللی BRC، NSF-cGMP، Non-GMO، FDA-GRAS، ISO9001، ISO22000 (HACCP)، SC، KOSHER، HALAL و دیگر گواهینامه های معتبر بین المللی را گذرانده است. 


برای اطمینان از میوه ای سالم، شیرین و سبز، Huacheng پایه کاشت خود را در قلب عرض جغرافیایی 25-30 درجه شمالی قرار داد. با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی استخراج، جداسازی و تصفیه، هر میوه راهب سرشار از طراوت و طراوت است که توسط طبیعت اعطا شده است. Huacheng اولین شرکت در جهان است که با موفقیت منطقه کاشت Monk Fruit را از Guilin به Hunan، Jiangxi و مناطق دیگر گسترش داد. منطقه جدید توسعه یافته برای کاشت 6 میلیون هکتار مناسب است که دارای یک زنجیره صنعتی کامل عمودی از میوه راهب از کشت بافت نهال میوه، کاشت، تحقیق و توسعه و پشتیبانی فنی، استخراج و تولید، توسعه همه جانبه و استفاده از استخراج است. تحقیق فرمول و توسعه شکر جایگزین، کاربرد محصولات نهایی برای بازیافت ته مانده میوه و کود بیولوژیکی.


در حال حاضر، مرکز تحقیق و توسعه Huacheng توسط یک دکترا هدایت می شود. تیمی با تجربه صنعتی غنی در ایالات متحده. بیش از 40 محقق علمی، از جمله یک گروه 4 دکتر و بیش از 10 کارشناسی ارشد وجود دارد. این شرکت برای مدت طولانی همکاری عمیقی با موسسات تحقیقاتی مواد غذایی و محصولات طبیعی داخلی مانند مرکز تحقیقات فناوری ملی مهندسی استفاده از اجزای عملکردی گیاهی دانشگاه کشاورزی هونان، دانشگاه مرکزی جنوبی، دانشگاه هونان انجام داده است. طب سنتی چینی و غیره


Huacheng متخصص پیشرو در جهان در عصاره میوه راهب است که محلول کاهش قند را ارائه می دهد. این ماموریت مقدس ما است که شیرینی طبیعی خالص، بدون کالری و سالم را برای همه به ارمغان بیاوریم. امیدواریم با شرکت های بیشتری در زمینه مواد غذایی، آشامیدنی، مراقبت های بهداشتی و داروسازی مشارکت استراتژیک ایجاد کنیم.


گواهی افتخار

تعریف نشده


سالن نمایشگاه


تعریف نشده

کارخانه هواچنگ

Mogroside V 50% ظرفیت عمومی به 600MT/Y می رسد، Huacheng بزرگترین تولید کننده حرفه ای Mogroside در جهان است.